ART / Lithographs / Litograph in colors 13061028
nr 1306 1028
LITOGRAPH IN COLORS
Patrick Nilsson, "Absolut Patrick Nilsson", 16/150, 47x39,
Patrick Nilsson, "Absolut Patrick Nilsson". Signerad, numrerad 16/150,47x39 cm.
SEK 150
Monday February 10 2020
at 19:21:17
6/2 08:49:07
100 kr
10/2 18:42:32